Něco málo o nás...  

Bc. Ivana Reisová 
Instuktor psychomotorického vývoje kojenců, batolat a dětí předškolního věku
Lektorka kurzů - Manipulace s kojencem, Baby masáže, Veselá nota,
                                 Cvičení ve Sluníčku, Plavání s kojenci a batolaty
Asistentka klubu Atletika Sluníčko - Benjamínci

Jmenuji se Ivana Reisová a jsem maminkou tří náctiletých dětí - Lady, Danyho a Ondřeje.

S dětmi pracuji již více než 20 let. Cvičit a plavat s kojenci a batolátky jsem začala v roce 2008. Od té doby se v oblasti psychomotorického vývoje dětí stále vzdělávám. Mé poznatky o podpoře psychomotorického vývoje dětí do tří let obohatily fyzioterapeutky působící v Hobitu Plzeň i lektorky z Institutu vzdělávání Evy Kiedroňové. V letošním roce jsem úspěšně  dokončila vysokoškolské studium pedagogiky pro předškolní vzdělávání, díky kterému se mi rozšířily možnosti všestranně vzdělávat a rozvíjet děti v tomto věkovém období. S manželem Pavlem a dcerou Laděnkou trénujeme 3 - 6 leté děti v Atletice Sluníčko - Benjamínci. 

Práce s rodiči, především maminkami a jejich robátky mě velmi baví. Jsem šťastná, když vidím úsměvy na tvářičkách dětí a mohu být při každém jejich pokroku. Je nádherné vidět, jak z malinkatých, droboulinkých miminek vyrůstají krásné, zdravé a zdatné děti. Jsem hrdá na to, že mohu ovlivnit jejich zdravý vývoj a pěstovat u nich lásku k pohybu!

Mým hlavním cílem je předat rodičům co nejvíce rad a zkušeností tak, aby s láskou přijímali své děti takové, jaké jsou a byli jim oporou v jejich správném rozvoji!


Na obrázku může být: 1 osoba, směje se, záběr zblízka

Mgr. Zuzana Kolebačová
Instruktor kreativních programů a cvičení rodičů s dětmi
Lektorka kurzů - Cvičení rodičů s dětmi a Cvičení s miminky 

Jmenuji se Zuzka. Jsem maminkou tří dětí - Huga, Bertíka a Pepinky. 

S dětmi pracuji již 13 let. Vše začalo vysokoškolským studiem oboru učitelství pro základní školy a pokračovalo absolvováním školení a rekvalifikačních kurzů SPIRALDYNAMIK® Basic med (fyzioterapeuticko – pohybového konceptu) a Spirální stabilizace páteře - správného a zdravého cvičení. Jsem certifikovaný instruktor Aerobiku, Pilates a Instruktor kreativních programů a cvičení rodičů s dětmi (Institut vzdělávání Evy Kiedroňové). Své zkušenosti se cvičením s dětmi jsem získala v Kenny klubu Frýdek- Místek v miniškoličce i na skupinových lekcích s dětmi od 0-3 let. V současnosti jsem lektorkou individuálních lekcí cvičení s dětmi v Ostravě, skupinových lekcí Pilates pro zdravá záda v Petrovicích u Karviné a Pilates Ostrava z.s., kde startujeme skupinové lekce cvičení s dětmi. 

Mé motto: “Nikdy se nevzdat”
Věnovat se cvičení dětí mě přivedla především láska k nim a sportu. Pohybové dovednosti u malých dětí nelze urychlit, ale právě vhodně a zábavně zvoleným cvičením je můžeme správně podpořit. Na práci s dětmi mě baví různorodost a dětská spontánnost... Snažím se, aby děti odcházely z lekce pořádně vydováděné a spokojené. Jejich pokroky a úsměvy v tvářích jsou pak pro mne tou největší odměnou. 


Pavel Reis
Trenér žactva
s licencí Českého atletického svazu
Trenér klubu Atletika Sluníčko - Benjamínci

Mé jméno je Pavel Reis a k atletice jsem se dostal docela jednoduše. Nejprve přes naše děti, aktivní atlety. Na nich s manželkou vidíme jednoznačně pozitivní přínos pravidelného pohybu. Druhým důvodem mého "atletického" působení mezi dětmi je neustálé naříkání dnešní společnosti nad lenivostí a nemotorností současných dětí. Rozhodl jsem se jednat, a pokusil se rozjet společně s manželkou Ivanou a naší dcerou Ladou atletiku pro nejmenší. Byl to pokus, ale vyšel. Přes nesmělé začátky v malé tělocvičně karvinského Centra pro rodinu Sluníčko jsme se dostali k dnešním plnohodnotným atletickým tréninkům v tělocvičnách i na venkovních atletických sportovištích. Výsledkem je několikaletá práce na budoucích atletických šampionech. 

 
Lada Reisová

Aktivní atletka, studentka Gymnázia v Karviné
Asistentka klubu Atletika Sluníčko - Benjamínci

Diana Mendliková
Lektorka Kreativní dílničky

Mgr. Eva Sikorová
Učitelka na Gymnáziu a OA Orlová
Lektorka Angličtiny pro předškoláky

Renáta Gwoždzová
Lektorka Kreativky pro děti 4-6 let a Kreativních podvečerů nejen pro maminky

Jsem maminkou nyní již devatenáctiletého syna, studenta gymnázia. Když byl malý, mnohému jsem se při něm naučila. Jeho dětský svět byl velmi barvitý, takže byl pro mě skvělou školou. Tvořím ráda již od dětství. Mám ráda keramiku a svého času jsem její výrobu dělala i profesionálně. Dva roky jsem vedla besídku s dětmi, kde jsme vyráběli spoustu věcí především z přírodních materiálů, ale také z papíru, často jsme malovali, učili se pracovat s nůžkami, lepit, správně vybarvovat. Všechny tyto dovednosti děti výborně uplatní ve škole. 

Děti mám velice ráda, jsou úžasné, inspirativní a umí předat spoustu pozitivní energie. Přeji Vám krásný čas s dětmi ve Vašich rodinkách. Budu se ráda s Vámi setkávat na našich kreativních dílnách ve Sluníčku.